Služby Amadeo.cz

Při naší práci se soustředíme především na potřeby uživatele, umíme technické složitosti zjednodušovat. Navrhujeme řešení domácí automatizace tak, aby bylo funkční a spolehlivé. Stejně tak ovládání inteligentní domácnosti musí být intuitivní, předvídatelné a snadné. Amadeo.cz – dodavatel cenově dostupného řešení domácí automatizace Loxone.

Jak Vám můžeme pomoci?

Konzultacemi a poradenstvím,

vytvořením projektu domácí automatizace,

realizací inteligentní elektroinstalace,

naprogramováním systému Loxone,

servisem a úpravami po nastěhování.

Jsme vyškolení a certifikovaní partneři společnosti Loxone.

Systém Loxone sami používáme v našich domovech, máme vlastní zkušenost.

Nové moduly a funkce nejdříve otestujeme sami na sobě.

Domácí automatizace je náš hlavní obor podnikání.

Fáze projektu

Kdy je vhodné s námi začít spolupracovat? Nejlépe, pokud plánujete inteligentní domácnost ve fázi návrhu stavby. Pokud již stavíte nebo máte hotovo, přesto nám neváhejte zavolat. Rádi s Vámi prodiskutujeme možnosti a doporučíme další postup.

PŘÍPRAVA

Prodiskutujeme Vaše představy a požadavky. Představíme Vám možnosti a doporučení inteligentní elektroinstalace. Zpracujeme pro Vás cenovou nabídku. Zpracování cenové nabídky je nezávazné a je zdarma.

NÁVRH

V okamžiku, kdy se domluvíme na spolupráci, začínáme pracovat. Následují většinou další schůzky a konzultace, abychom finálně upřesnili Vaše potřeby. Výsledkem naší spolupráce je zpracování projektu domácí automatizace.

REALIZACE

Přípravíme potřebnou projektovou dokumentaci, vybereme případné subdodavatele, upřesníme rozpočet a harmongram prací. Zapojíme elektroinstalaci, naprogramujeme Loxone a otestujeme funkčnost.

Spojte se s námi

Často kladené otázky

Jaké je riziko zneužití?

Pokud se rozhodnete pro inteligentní domácnost založenou na kabelové inteligentní elektroinstalaci, útočník by se musel fyzicky napojit na kabelový systém nebo překonat zabezpečení Vaší WiFi sítě.

U rádiové komunikace mezi zařízeními dochází k šifrování a jednotlivá zařízení jsou propojena s miniserverem Loxone, který je ovládá. Miniserver je dokonale zajištěn proti útokům přes internet.

Co se stane při výpadku internetu nebo při výpadku proudu?

V případě výpadku internetu inteligentní dům či byt funguje dál, jen se nedá ovládat vzdáleně přes mobil, tablet nebo počítač.

Při výpadku proudu se všechny spotřebiče a zařízení stejně jako u klasické elektroinstalace vypnou. Po obnovení dodávky proudu se inteligentní domácnost během několika vteřin automaticky vrátí do stavu, jaký byl před výpadkem proudu.

Na co si dát při elektroinstalaci pozor?

Abychom později mohli doplnit další komponenty Loxone a tím rozšířit inteligentní domácnost o další funkce, je potřeba realizovat elektroinstalaci do hvězdy (všechny kabely od spotřebičů, senzorů a zařízení jsou jednotlivě nataženy do rozvaděče).

Doporučení k rozvaděči – vyberte si o trochu větší, budete tak moci snadno časem přidávat další moduly a komponenty.

Je rádiová komunikace mezi zařízeními zdraví škodlivá?

Rádiová komunikace mezi bezdrátovými zařízeními neškodí Vašemu zdraví. Vyzařovací výkon bezdrátových prvků Loxone je mnoho krát nižší, než má např. mobilní telefon.

Je možné systém Loxone instalovat do již obývaného objektu?

Ano, možné to je. Pokud se rozhodnete pro řešení založené na kabelové komunikaci, budete potřebovat elektroinstalaci s hvězdicovým zapojením.

Při rádiové komunikaci mezi komponenty systému je instalace snadná a nevyžaduje žádné vrtání nebo tahání nových kabelů.

Kontakt Amadeo.cz