Automatizace stínění

Chytré stínění toho v sobě skrývá více, než se zdá. Chrání vaše soukromí, zajišťuje bezpečnost, a přitom všem vám ještě šetří náklady na energie.

Zapomeňte na obyčejné žaluzie, rolety a markýzy. Instalujte jen ty chytré. Výhod, které vám přinese automatické stínění, je příliš mnoho na to, abyste je nechali bez povšimnutí.

Přehled výhod

 • Automatické ovládání

  Blíží se obvyklý čas vašeho vstávání? Žaluzie se automaticky otevřou, aby vám do domu vpustily denní světlo.

  Podobně jako u chytrého osvětlení (link) to funguje i naopak. Se západem slunce se žaluzie automaticky zatáhnou a do vašeho domova nebude nikdo nakukovat.

 • Úspora energie

  Chytré stínění si velmi dobře rozumí s topením, klimatizací i rekuperací. Podle pohybu slunce i aktuálního počasí se žaluzie otevřou nebo naopak zastíní tak, aby náklady na vytápění či chlazení zůstaly co nejnižší.

 • Bezpečí

  Ovládání žaluzií je vybaveno dětskou pojistkou. Nestane se tak, že si děti žaluzie promění v interaktivní hračku.

  Chytré žaluzie umí simulovat, že je někdo doma, a aktivně tak chránit váš domov před nevítanou návštěvou. Pokud by přece jen došlo k vloupání, žaluzie se plně otevřou, klidně uprostřed noci. V kombinaci s dalším zabezpečením (link) tak lupič nemá šanci.

  Rozmary počasí jsou nevyzpytatelné. Chytré stínění ale samo pozná, že se blíží silný vítr nebo bouřka a automaticky zajistí všechny stínící prvky do bezpečné polohy.

Chytré stínění od Loxone je možné napojit na libovolný typ stínící techniky – jak exteriérové, tak interiérové. Ve výběru designu se proto nemusíte omezovat. Můžete mít chytré venkovní žaluzie, markýzy i předokenní rolety. S výběrem konkrétních prvků právě pro vás vám rádi poradíme.

Pro nezávaznou konzultaci nebo prohlídku vzorového bytu nás kontaktujte.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.