Automatizace budov

Výhody chytré domácnosti lze velmi snadno přenést i do vaší firmy. Vždyť domov a pracoviště mají mnoho společného, na obou místech trávíme hodně času.

Chceme šetřit náklady na provoz, mít svůj majetek pod kontrolou, užívat si bezpečí a věnovat se tomu, co je důležité. Ve firmě je to vydělávání peněz, a ne běhání kolem údržby.

Chytrá automatizace budov nemá jediné správné řešení. Je možné ji poskládat na míru a individuálně přizpůsobit přesně podle toho, co potřebujete. Nezáleží na tom, zda je srdcem vašeho podnikání dílna, kancelář nebo speciální provoz.

5 tipů, jak vám chytrá firma usnadní podnikání

 1. Kontrola

  Veškeré dění spojené s provozem firmy máte pod kontrolou. Ve dne i v noci. Nestane se, že byste zapomněli zhasnout, nedovřeli okna nebo neztlumili topení. Vše se děje automaticky s ohledem na denní dobu i počasí.

 2. Bezpečnost

  Vaše firma bude v bezpečí. Chytrá automatizace zahrnuje nejen klasický alarm. V případě neoprávněného vniknutí okamžitě kontaktuje vás i bezpečnostní službu. A navíc rozsvítí všechna světla, vytáhne žaluzie nebo spustí hudbu. Klidu „na práci“ se u vás ve firmě žádný zloděj nedočká.

  Jednoduchým způsobem nastavíte přístupy pro svoje zaměstnance nebo třeba pošťáka. Do firmy se dostanou jen v určitou dobu nebo jen do vymezených prostor. Různí lidé také mohou mít různá práva – ke klimatizaci, topení nebo dalším technologiím.

  Zařízení Loxone nepotřebují internet. Data o vaší firmě jsou v bezpečí. Bezpečnostní systémy fungují nezávisle na hlavním zdroji elektřiny.

 3. Kompatibilita

  Se systémem Loxone vám bude všechno fungovat v jednom celku. A to po dlouhá desetiletí. Nejste odkázání na různé výrobce, různá prostředí a chybějící podporu. Loxone klade důraz na maximální jednoduchost a spolehlivost. Pokud se situace ve firmě změní, umíme původní řešení rozšířit nebo upravit.

 4. Produktivita

  V práci trávíme hodně času a chceme, aby byl produktivní. Správné osvětlení, dostatek čerstvého vzduchu a komfortní teplota mají na náš výkon velký vliv. Chytrá automatizace firmy se postará o všechno. Vy i vaši zaměstnanci budete vždy pracovat ve zdravém prostředí.

 5. Úspora nákladů

  Úspory a ekologie hrají významnou roli. Budete překvapeni, kolik energie a vody dokáže chytrá automatizace ročně uspořit. Navíc zcela eliminuje různá opomenutí, například neztlumené topení při odchodu z práce.

Speciality na míru

Druhů podnikání je nekonečné množství. A stejně tak je široké spektrum toho, co vám může nabídnout chytrá automatizace. Ať už potřebujete na mít pod kontrolou chlazení zboží, vlhkost, teplotu, spotřebu vody nebo hodnoty určitých látek ve výrobních prostorách, Loxone pro vás vždy bude mít vhodné řešení. Takové, které bude dokonale ladit a spolupracovat se všemi ostatními komponenty vaší chytré firmy.

Máme devět let zkušeností. Proto se můžete spolehnout, že pro vás najdeme to nejlepší možné řešení, ať už podnikáte v jakémkoliv oboru. Rádi s vámi vše prodiskutujeme během nezávazné konzultace.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.