Konzultace

Chytrý dům či firma není projekt na jedno odpoledne. Budete překvapeni, na kolik věcí se vás profesionální konzultant v oblasti chytré elektroinstalace bude ptát.

Do perfektně fungujícího celku je totiž třeba sladit vaše představy, požadavky, životní styl i náklady.

Proto by měla každá zakázka začínat konzultací, na kterou si vyhradíte dostatek času. Výstupem z konzultací bude jasně definovaný plán. Na jeho základě pak může vzniknout již zcela konkrétní projekt.

5 tipů Amadeo

 • Nenechávejte si projekt chytré instalace na poslední chvíli

  Pokud zvažujete pro svoji firmu, dům či byt inteligentní instalaci, ozvěte se nám co nejdříve. Díky tomu budete mít dostatek času nasát dostatek informací a důkladně promyslet všechny možnosti, se kterými vás seznámíme.

 • Vyberte si partnera, který se vám bude věnovat

  Nevěřte tomu, že za jednu nebo dvě konzultace bude vše hotovo. Možná ano, ale s výsledkem pravděpodobně spokojeni nebudete. Stejně jako stavba domu i chytrá elektroinstalace vyžaduje dobré plánování a čas. Ten do projektu musíte investovat vy i vybraná firma.

 • Připravte si dotazy a ptejte se

  Dobrý konzultant si s nimi poradí, případně vás odkáže na další zdroje informací. Dotazy pomáhají předejít nesprávným očekáváním a zklamání z výsledku. Ptát se je v pořádku. Jde přece o vaše bydlení, místo, kde se máte cítit nejlépe na světě.

 • Praktické zkušenosti jsou nenahraditelné

  Zpracování chytrého projektu vám může nabídnout i běžná projekční kancelář. My ale určitě doporučujeme využít služeb specialistů, kteří mají co nejvíce praktických zkušeností. Nejen se zakreslením a přípravou dokumentace, ale se samotnou realizací a nejlépe i bydlením. Rozdíly v pojetí chytrého bydlení mohou být obrovské.

 • Osobní prohlídka chytrého řešení

  Určitě se zajděte podívat, jak to v chytrém domě vypadá v praxi. Je to ideální příležitost pro první nezávaznou konzultaci. Renomovaní partneři Loxone mají k dispozici vlastní předváděcí prostory, kde vám mohou ukázat vše podstatné.

Napadají vás už nyní první otázky nebo se chcete podívat, jak vypadá chytrá elektroinstalace? Dejte nám vědět!

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.