Integrace

Tepelná čerpadla, solární panely nebo rekuperační jednotky dnes už nikoho nepřekvapí. Stal se z nich běžný standard, který pomáhá udržet na uzdě náklady na bydlení.

Všechny tyto prvky můžete díky inteligentní elektroinstalaci Loxone propojit do jediného celku a přidat ještě mnohem víc. S chytrým osvětlením, stíněním, vyhříváním bazénu nebo závlahou trávníku se komfort vašeho bydlení posune o několik úrovní výš.

Nebojte se, v ovládání všech chytrých prvků se rozhodně neztratíte. Loxone se postará o to, aby spolu všechny části vašeho chytrého domova fungovaly jako dobře sehraný tým.

Výhody integrace

 • Kompatibilita

  Produkty Loxone spolehlivě propojí všechny technologie použité ve vašem domě či bytě. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli technologií pro bydlení. Díky tomu umí chytrá elektroinstalace zajistit komunikaci s mezi všemi prvky systému.

  Máme mnoho let zkušeností a umíme vám poradit, pokud technologie pro svůj byt teprve plánujete nebo vybíráte. Cíleně můžete hledat produkty označené Loxone Ready nebo works with Loxone.

 • Ovládání

  Klíčem k pohodlí je jednoduché ovládání a přehledné prostředí. Jedině tak budete mít vše pod kontrolou a opravdu bez starostí. Systém Loxone spolehlivě propojí všechno důležité do jednoduché aplikace. Všechno dění v domě tak budete mít neustále na dosah.

 • Bezpečnost

  Všechny části řešení Loxone se obejdou bez přístupu k internetu. Proč je to důležité? Protože data o tom, jak funguje váš domov a jaké máte zvyky, nemají kam uniknout. Stejně tak napadnout celý systém je téměř nemožné. Na cokoliv, co se vymyká normálu, vás totiž vaše chytrá domácnost okamžitě upozorní.

 • Instalace

  Důležitou roli pro správně fungující chytrou domácnost hraje také instalace jednotlivých prvků. V Amadeo klademe velký důraz na perfektní a přehledný projekt a na srdce každého chytrého domu – dokonale uspořádaný rozvaděč.

Využijte našich dlouholetých zkušeností. Jsme vám k dispozici pro konzultaci a rádi vám představíme naši práci i řešení Loxone během nezávazné konzultace.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.