Loxone – nejspolehlivější dodavatel na trhu

Výběr toho správného řešení pro automatizaci budov je důležitý. Chytrou domácnost nebo firmu si nepořizujete na pár dní. Chcete v nich mít společníka, který vás bude péčí o váš majetek provázet den za dnem po mnoho let. My v Amadeo doporučujeme klientům právě Loxone a dobře víme proč.

Co je systém Loxone?

Přemýšleli jste někdy o tom, co všechno kolem vašeho bytu či domu každý den řešíte? Nezdá se to, ale je to spousta drobných úkonů. A to vůbec nemáme na mysli žádnou složitou údržbu. Úplně stačí polohování žaluzií, změny teplot v jednotlivých místnostech, větrání a desítky podobných činností.

Díky Loxone můžete tohle všechno hodit za hlavu. Starosti o hladký chod vaší domácnosti za vás převezme jediná centrální jednotka. Ta se stane řídícím centrem vašeho domova. Zajistí dokonalou souhru mezi všemi zařízeními v domácnosti, takže vše poběží v jediném spolehlivém systému.

Jak to přesně funguje?

Všechny činnosti, které ve své firmě či domově děláte opakovaně, se dají automatizovat. Roli správce vašeho domu proto za vás může převzít technika. V případě chytré elektroinstalace je to Miniserver Loxone, který se stane doslova mozkem vašeho domu. Je velmi spolehlivý, vždyť se na celém světě stará o hladký chod více než 175 000 budov. Proto s ním pracujeme bez obav i my.

Proč si vybrat právě řešení od Loxone?

K produktům Loxone můžete mít plnou důvěru. V Amadeo s nimi pracujeme už 10 let a víme, že jsou spolehlivé, bezpečné a beze zbytku naplní vaše očekávání.

Široká paleta produktů

Loxone nabízí ucelenou řadu produktů, díky nimž pokryjete procesy celé domácnosti nebo firmy. A nejen to, pomůže i se speciálními požadavky, například v netradičních provozech, kde je třeba hlídat vlhkost nebo jiné parametry.

Zkušenosti a podpora

Loxone dodává svoje produkty na trh ve více než 19 zemích, na trhu působí od roku 2009. S Loxone se vám ani po letech nestane, že se nebudete mít na koho obrátit s prosbou o podporu nebo že produkty zmizí bez náhrady z trhu.

Bezpečnost

Bezpečnost produktů je na prvním místě. Produkty Loxone mají vlastní hardware i software nezávislý na třetích stranách. Vaše data zůstávají u vás doma, neputují tedy do žádného cloudu. Ani výpadek proudu vaši domácnost neohrozí.

Jak vám pomůže Amadeo?

Chcete se o hladkém fungování chytré domácnosti přesvědčit i vy? Dohodněte si prohlídku našeho ukázkového bytu v centru Brna ještě dnes.

  • V oblasti chytrých elektroinstalací jsme zkušeným partnerem a všechny produkty Loxone dokonale známe.
  • Ovládáme teorii i praxi. Na základě společných konzultací pro vás připravíme profesionální projekt, ve kterém najdete popsáno vše do posledního detailu. Produkty Loxone navíc denně používáme, takže i naše bydlení je chytré bydlení.
  • Jsme rádi, když instalaci svěříte nám. Uvidíte, že budeme postupovat přesně podle projektu a můžete se spolehnout, že doslova každý drát bude mít své pevné místo i označení. Pro rozvaděče Amadeo využíváme vlastní know how.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.