Inteligentní topení a klima

Topení, větrání a vlhkost jdou spolu vždy ruku v ruce. Komfortní teplota a dostatek čerstvého vzduchu mají zásadní vliv na to, jak se cítíte. Chytrá domácnost se o to správné vnitřní klima postará bez ohledu na roční období a počasí.

A tak to má být. Domov je vaše království, které se musí přizpůsobit tomu, co máte rádi vy a vaše rodina.

Přehled funkcí

 • Teplota

  Různé místnosti, různé činnosti. Zatímco v koupelně máme rádi teplo, dobrému spánku prospívá spíše chladnější vzduch. S Loxone si pro každý prostor v domě snadno nastavíte tu správnou teplotu.

  Přes den nejste doma? V systému jednoduše nastavíte, v kolik hodin se obvykle vracíte, a Loxone podle toho zapne topení nebo naopak klimatizaci. Doma vás tak vždy uvítá ta správná teplota. Mezitím váš dům běží v úsporném režimu a šetří tak náklady na bydlení.

 • Chlazení

  Loxone spolehlivě ovládá nejen topení, ale i všechny další technologie, které se starají o příjemnou teplotu. Skvěle spolupracovat tak spolu budou také chytré stínění a klimatizace. Proč topit, když stačí vytáhnout žaluzie? A proč spínat klimatizaci, když stačí žaluzie stáhnout? Tohle všechno za vás chytrý dům bude dělat úplně sám.

 • Čerstvý vzduch a vlhkost

  Loxone zvládne do party přibrat i rekuperační jednotku. Postará se o dostatek čerstvého vzduchu pro zdravý spánek nebo produktivní práci. Stejně tak bude bezpečně větrat, i když budete právě na dovolené.

  Součástí systému jsou i čidla hlídající vlhkost nebo množství CO2. To znamená méně únavy, méně virů i bacilů a žádné plísně. Chytré bydlení je zdravé bydlení.

 • Chytré funkce

  Díky mobilní aplikaci budete mít vnitřní klima vaší domácnosti stále pod kontrolou. Ukáže vám přehledné statistiky, připomene vám, že je čas na pravidelné prohlídky spotřebičů nebo upozorní, že je někde nečekaný problém. Vše tak můžete řešit včas.

V nabídce Loxone najdete všechny potřebné doplňky, které vám pomohou zajistit zdravé bydlení:

 • chytré hlavice k topení,
 • senzory a čidla pro sběr a hodnocení dat,
 • dotyková tlačítka pro snadné a komfortní ovládání.

Chcete se přesvědčit na vlastní oči? Vše vám rádi vysvětíme a ukážeme v našem vzorovém bytě.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.