Chytré osvětlení

Různé denní doby, různá roční období i různé nálady. Naše potřeby se mění každým okamžikem. Proč byste se měli spokojit s jediným centrálním světlem, které prostě jen svítí nebo nesvítí? Tuhle vzpomínku nechte v minulém století.

Chytré osvětlení od Loxone si zamilujete snadno. Dokonce tak moc, že si bez něj život už nebudete umět představit.

Přehled možností

 • Denní doba

  Musíte vstávat ještě když je venku tma? Nevadí. Chytré osvětlení Loxone se umí rozsvěcovat postupně. Úplně jako by vás budilo ranní slunce. I brzké ranní vstávání tak bude přirozené a váš den produktivní.

  Platí to i naopak – na noční odpočinek vás připraví postupné stmívání i změna barevného spektra. Budete usínat rychleji a spát lépe a kvalitněji.

  Noční cestu do dětského pokoje nebo na toaletu zvládnete v polospánku. Vaše chytrá domácnost dobře ví, že teď je čas odpočinku. Proto vám automaticky rozsvítí jen tlumené světlo. Ne, vypínač k tomu potřebovat nebudete, máte přece chytrý dům.

 • Správná atmosféra

  Romantika, blbnutí s dětmi, party s přáteli nebo naopak klid pro práci. S chytrým osvětlením snadno podpoříte tu správnou náladu. Sami si vytvoříte jednotlivé profily pro každou příležitost. Pak už vám stačí jen jediné tlačítko a všechno ostatní váš dům zařídí sám.

 • Zdraví

  Přirozenému světlu se nic nevyrovná. Ale Loxone vás k němu umí maximálně přiblížit. Respektuje denní cyklus a umí pracovat s barevným nastavením. Budete překvapeni jako moc přirozená intenzita osvětlení i jeho zabarvení změní váš život k lepšímu a dodá vám energii.

  Pokud potřebujete informace, o významu zdravého osvětlení pro lidské tělo, doporučujeme stránky jednoho z našich klientů, kterému jsme pomohli uvést do praxe maximální možnosti Loxone.

 • Úspory

  Žádné zbytečné svícení. Odešli jste z místnosti? Světlo se samo vypne. Odcházíte z domu anebo jdete spát? Celý dům spolehlivě zhasnete jediným tlačítkem nebo z aplikace.

  To, že jsou všechna řešení Loxone maximálně energeticky úsporná, jistě není třeba zdůrazňovat.

 • Bezpečí

  Chytré osvětlení umí skvěle předstírat, že je někdo doma, i když jste právě na druhém konci světa. Aktivně tak odradí nezvané hosty.

  Na nepříjemné události vás upozorní optický alarm. Únik vody, vloupání nebo jinou kalamitu ohlásí blikáním a vy můžete rychle reagovat.

  Pro dětské pokojíky má Loxone světla s dětskou pojistkou. Možnosti ovládání tak můžete dětem omezit nebo zcela zakázat podle toho, jak je zrovna třeba. V nabídce Loxone najdete ovládání pro všechny typy osvětlení. Loxone nabízí světla závěsná, stropní, noční i doplňková a veškeré příslušenství pro pohodlné ovládání.

Bez obav ale můžete využít i osvětlení od jiných výrobců. Vybrat si z nabídky Loxone rozhodně není pro instalaci chytrého osvětlení podmínkou.

Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci. Vše vám rádi ukážeme při návštěvě vzorového bytu a společně vymyslíme to nejlepší řešení právě pro vás.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.