Multimédia

Chytrý domov je skvělým pomocníkem v péči o váš dům a pohodlné bydlení. Ale život není jen o praktických věcech. Chceme se také bavit a relaxovat.

Chytré bydlení si vezme na starost i hudbu a multimédia. Pěkně v jednom celku, bez složitého kopírování dat nebo přenášení zařízení.

Přehled výhod:

 • Přehledné zóny

  Multimediální systém od Loxone se stane centrem zábavy. V každé místnosti můžete poslouchat něco jiného nebo si byt rozčlenit do menších zón. Nic vám neunikne ani při přecházení z místnosti do místnosti.

 • Automatické ovládání

  Sotva vstoupíte domů, spustí se vaše oblíbená hudba nebo rozhlasová stanice. A když domov odpouštíte, chytrá domácnost ji zase vypne. Stejně jako zkontroluje všechno ostatní – od světel až po správně zavřená okna.

  Hudba nestačí, raději si chcete pustit film? Chytrý dům se o všechno postará. Automaticky zařídí stínění, ztlumí světla, připraví zvuk a váš filmový zážitek bude dokonalý.

  Ranním vstáváním vás místo řinčení budíku provede oblíbená hudba. Bude se pomalu zesilovat stejně jako světla a pozvolna vás vytáhne z postele. Naopak dětské usínání u pohádek a tlumeně rozsvícené lampičky zažene na noc všechny bubáky.

 • Chytrý zvonek

  Tohle znají především rodiče malých dětí. Pracně jste uspali dítě a pár minut na to zvoní zvonek u dveří. Díky audio systému Loxone může zvonek zaznít jen ve vybrané místnosti anebo nezvonit vůbec. Místo zvuku vám přijde notifikace na telefon nebo zablikají světla.

 • Bezpečí

  Chytrá multimédia umí skvěle předstírat vaši přítomnost v domě. Jsou tak spolu s dalšími prvky výbornou ochranou vašeho domova. Případného zloděje naplno puštěná hudba rozhodně nepotěší.

  Díky chytrým multimédiím získá váš dům vlastní hlas. Upozorní vás na případné problémy, jako jsou špatně zavřená okna nebo potřeba vyvětrat. Získáte tak dalšího spolehlivého pomocníka, který pohlídá to nejdůležitější za vás.

Loxone má ve své nabídce potřebné komponenty pro perfektní multimediální systém. Vaše představy a požadavky s vámi rádi prodiskutujeme.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.