Hey Siri...

Společnost Apple oficiálně certifikovala Loxone Miniserver, který tak nese označení Works with Apple HomeKit. Protože Apple HomeKit podporuje Loxone je možné pomocí příkazů Siri ovládat osvětlení, stínění, větrání, vytápění, ale i další funkční prvky v chytré budově.

Works with Apple HomeKit

Aplikace Domácnost, integrovaná v systému MacOS (počítače), iOS (telefony) nebo iPadOS (tablety) zpřístupní rychle oblíbené funkce v ovládání domácnosti pomocí Ovládacího centra.

Velký důraz je opět kladen na zabezpečení soukromí. Komunikace mezi zařízeními Apple a Miniserverem probíhá zásadně uvnitř, tedy v místní síti chytré budovy. Uložená data Loxone Miniserver nikam neposílá. Pro vzdálený přístup lze využít HomePod, iPad nebo Apple TV.

Zaujala Vás nová možnost ovládat chytrý dům Loxone napříkladem hlasem pomocí Apple Siri? Jsme vám k dispozici pro nezávaznou konzultaci.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.