Pro všechny,
kteří mají bezpečí na prvním místě

Společnost Jablotron je už 30 let jedničkou na trhu v oblasti zajištění bezpečnosti domácností i firem. Skvělou zprávou je, že její produkty si velmi dobře rozumí i s chytrými domy a byty.

Jablotron a Amadeo

Produkty Loxone jsou velmi kvalitní a spolehlivé a našim klientům je bez obav doporučujeme. Jejich primární funkcí je však zajištění hladkého chodu chytré domácnosti, nikoliv zavedení té nejvyšší úrovně zabezpečení.

Protože naši klienti mají různá přání a priority, jsme rádi, že umíme nabídnout dokonalé řešení i těm, pro které je absolutní prioritou právě bezpečnost.

  • Amadeo je certifikovaným partnerem společnosti Jablotron.
  • S integrací bezpečnostních systémů Jablotron do automatizace Loxone máme vynikající zkušenosti.
  • Pravidelně absolvujeme školení Jablotron. Díky tomu máme neustále přehled o aktuálním sortimentu a službách.

Všechny bezpečnostní funkce, které Loxone poskytuje ve svém standardu, tak můžete díky Jablotronu posunout ještě o stupínek výše. Vaši chytrou firmu anebo domácnost v rámci jediného systému snadno připojíte i k pultu centrální ochrany.

Jaké jsou výhody propojení systémů Jablotron a Loxone?

  • Jablotron plnohodnotně nahradí funkce některých senzorů Loxone. Protože senzory není nutné duplikovat, nemusíte se obávat zvýšených nákladů na instalaci systému.
  • Jablotron kontakty ve dveřích a oknech umí stejně jako řešení Loxone zajistit optimální řízení teploty v místnosti nebo řídit pohyby stínící techniky.
  • Jablotron se spolehlivě postará o automatické změny režimů v domě (odchod / příchod, přítomnost /dovolená, denní / noční režim) nebo příchodový systém (v závislosti na právech uživatele).
  • Samozřejmostí jsou špičkové funkce zabezpečení – od těch preventivních, jako je blikání světel, spuštění hudby či vytažení žaluzií až po pokročilé reakce, například výjezd zásahové služby.

Chcete se o možnostech propojení Jablotronu s Loxone dozvědět více? Zavolejte našemu specialistovi.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.