Dokonalé bezpečí

Nejlepší zabezpečovací systém si poradí s prevencí i s případným problémem. A je jedno jestli vás ohrožuje lupič, havárie nebo požár.

Chytré zabezpečení dělá všechno proto, aby nedošlo k žádným škodám a váš domov byl v bezpečí. Bez ohledu na to, zda jste právě doma, v práci nebo na dovolené.

Přehled výhod:

 • Prevence

  Správné zabezpečení domu umí výborně propojit všechny chytré technologie do jednoho celku a přirozeně simulovat vaši přítomnost. Díky spolupráci světel, žaluzií nebo multimédií váš dům na první, druhý i třetí pohled vypadá plný života, i když v něm zrovna nejste. A to je ta nejlepší prevence.

  Chytré zabezpečení není jen ochrana proti vloupání. Senzory Loxone zahrnují i detektory kouře, CO2 či úniku vody. Pokud nastane jakýkoliv problém, váš dům vás okamžitě upozorní. Navíc sám podnikne první kroky k tomu, aby případně škody byly co nejmenší. Vy se zatím můžete dostat do bezpečí.

 • Perfektní přehled

  O tom, co se doma děje, máte neustále perfektní přehled. Všechny technologie vašeho chytrého domova či firmy se sbíhají do jediné aplikace. Zkontrolovat záběry z kamer je otázkou několika vteřin.

  Aplikace Loxone vám umožní vygenerovat jednorázový přístup do vašeho domu. Pokud potřebujete domů výjimečně vpustit třeba řemeslníka nebo souseda, nemusíte mu půjčovat klíče. Otevře si pomocí dočasného kódu s omezenou platností.

 • Chytrý alarm

  Přece jen se k vám někdo vloupal? Vaše domácnost okamžitě spustí poplach: rozbliká světla, vytáhne žaluzie, naplno pustí hudbu. Kontaktuje vás i bezpečnostní službu. A zvládne to i v případě, že zloději odpojí přívod elektřiny. Žádný strach.

 • Bezpečí

  Alarm snadno aktivujete jediným tlačítkem. Žádné složitosti. Jednoduše ho přizpůsobíte svým zvykům a omezíte tak falešné poplachy.

  I zabezpečení má svoji dětskou pojistku. Plný přístup ke všem funkcím domu mohou mít v případě potřeby jen dospělí.

Pro opravdu chytré zabezpečení doporučujeme kombinovat systémy Loxone a Jablotron. Tato dvě špičková řešení jsou spolu skvěle kompatibilní. Vybrat si můžete z široké nabídky pohybových a bezpečnostních čidel, senzorů a detektorů.

Rádi vám vše podrobně vysvětlíme a ukážeme.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.