Správné nastavení a dostupný servis

Elektroinstalace i rozvaděč jsou na svém místě a chybí udělat poslední krok. Celý systém chytrého domu je třeba oživit a nastavit.

V této části projektu přichází na řadu naše zkušenosti z prostředí IT. Protože sebelepší systém vám bude k ničemu, když nenabídne snadné intuitivní ovládání a příjemné uživatelské prostředí.

Tým Amadeo klade důraz na:

 • Co nejjednodušší způsob ovládání

  Nikdo nechce trávit čas zbytečným hledáním v nelogické nebo nesrozumitelné struktuře. Víme, jak mají vypadat přehledné a srozumitelné ovládací prvky. S námi se neztratíte.

 • Individuální přizpůsobení

  Software Loxone umíme přizpůsobit na míru vašemu domu, bytu i firmě. Proč používat stejné ovládání pro různé domy s různými prvky, když je možné systém upravit přesně podle vás?

 • Pravidelné aktualizace

  Miniserver Loxone nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Výjimkou jsou pravidelní aktualizace softwaru, o které se však postaráme za vás.

 • Bezpečnost

  Uživatelský software Loxone Config je bezpečný. Nemusíte se bát ani o svá data, ani o bezpečí svého domova.

Doladění nastavení

Počítejte s tím, že perfektní nastavení, se kterým budete dlouhodobě spokojeni, se nepodaří hned na poprvé. Ale to vůbec nevadí. Zůstáváme spolu totiž v kontaktu a po pár týdnech společně provedeme optimalizaci nastavení tak, aby odpovídala vašim praktickým zkušenostem. To všechno už zabere jen trochu povídání a pár kliknutí. Klidně i na dálku.

Dlouhodobý servis

Amadeo se chytrými domácnostmi zabývá od roku 2012, Loxone dokonce už od roku 2009. A rozhodně nekončíme. Ať už budete po pár měsících či letech potřebovat něco upravit nebo doplnit, vždy se máte kam obrátit.

Součástí našich služeb jsou i dodatečné konzultace, servis, rozšíření či opravy. Jsme pro vás dlouhodobým partnerem.

Váš projekt

S projektem chytré domácnosti či firmy rádi pomůžeme i vám. Dejte nám o sobě vědět. Můžete připojit také popis Vašeho projektu či potřeby domácí automatizace.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Spojíme se s Vámi, hned jak to bude možné.

Je nám líto, ale něco neproběhlo správně. Zkuste prosím stránku obnovit a vyplnit formulář znovu.

Před odesláním formuláře doplňte kontakt (e-mail nebo telefon). Děkujeme.